SOCIAL

O nas

Śmichy Chichy to rodzinna manufaktura. Trzy baby, trzy pokolenia, wielka miłość i wielka pasja. To nasze dziecko, stworzone od początku do końca samodzielnie. Wszystko, od A do Z, co Wam prezentujemy, to efekt naszej twórczej pracy prosto z serducha.

ASIA

W tym teamie, to projektant, konstruktor odzieży, krawiec, a do tego mama i babcia! Ciekawe, czy odnajdziecie ją na naszych zdjęciach. Uwaga – na babcię nie wygląda! 😉 W jej domu rodzinnym maszyny były od zawsze. Ojciec był mistrzem krawiectwa i miał własną pracownię w Warszawie. Mama szyła między innymi suknie ślubne. Odgłos maszyny do szycia, kilkukilogramowe nożyce, którymi później operowała jak piórkiem, zapach kredy krawieckiej - to codzienność, która przerodziła się w pasję. A miłość do wnuczki i przyjemność z szycia ubranek dziecięcych tylko ją spotęgowała.

NATALIA

To taki mózg operacji. 😀 A do tego córka i mama w naszym zespole. Pomysł na markę, nazwę, logo – wszystko zrodziło się w jej głowie. Jest trochę stylistą sesji zdjęciowych, trochę fotografem dziecięcym. Robi trochę jako „dyrektor kreatywna”, czasami jako grafik. To ona się z Wami skontaktuje, pogada na naszym Fejsie. A poza tym, tworzy stronę www.chichotkitrzpiotki.pl. To tam możecie zobaczyć życie Śmichów Chichów po godzinach.

BLANKA

Nasza księżniczka. Córka i wnuczka. Najmłodsza i najsłodsza część zespołu. Inspiracja do stworzenia marki. To ona wszystko testuje. Jak czegoś nie podrze – znaczy się jest super trwałe. Poza tym sama zgłasza zapotrzebowanie na kroje i fasony. Ostatnio np. specjalnie na jej „zamówienie” pracujemy nad czapkami z daszkiem. Poza tym, robi to co lubi, czyli jest w centrum zainteresowania. Pozuje i sama nazywa siebie „Nanusia modilka” (czyt. Blanusia modelka). I wszystko jasne.

TOMEK

Szara eminencja Śmichów Chichów. Mąż, ojciec i zięć. Zajmuje się dopingiem, i coachowaniem, w razie demobilizacji, czy innych babskich humorów. 😀 Poza tym, to on jest naszym działem IT i specjalistą od logistyki.
INSTAGRAM

@smichychichy.pl